czwartek, 30 grudnia 2010

Losowanie noworoczne

Z okazji coraz szybciej zbliżającego się Nowego Roku 2011, a tym samym z okazji bliskiego już pożegnania Starego Roku 2010, postanowiłam zorganizować losowanie dla wszystkich miłośników dobrej literatury. Nagrodą, ufundowaną przez Wydawnictwo Dobra Literatura, jest debiut literacki Philipa Huffa - "Dni trawy".Osiemnastoletni Ben van Deventer po latach zażywania narkotyków, popada w psychozę i trafia do kliniki odwykowej. Z perspektywy czasu opowiada o dzieciństwie i dorastaniu na posiadłości Weldra, o trudnym małżeństwie rodziców, o szczególnej więzi łączącej go z dziadkiem, który nauczył go grać w szachy. Ale przede wszystkim opowiada o przyjaźni z Tomem, o ich ucieczce w swój świat, o wspólnym marzeniu, by zostać gwiazdami rocka, i o tym, jak tę przyjaźń spala ogień. 


Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy wyrazić chęć przyjęcia książki poprzez wpisanie w komentarzu pod tym postem hasła "ZGŁASZAM SIĘ". Osoby nieposiadające bloga proszę o pozostawienie adresu mailowego. Zgłoszenia zupełnie anonimowe zostaną zignorowane.
Przyjmowanie zgłoszeń potrwa do 3.01.2011. (poniedziałek) do godziny 12:00. W tym samym dniu odbędzie się losowanie, wyniki zostaną przedstawione na blogu w godzinach wieczornych. 


UWAGA! Miło byłoby, gdyby osoba, która otrzyma "Dni trawy", po przeczytaniu napisała krótką recenzję książki i zamieściła ją na swoim blogu lub - jeśli nie posiada bloga - na portalu czytelniczym (np. Lubimy Czytać, Na Kanapie itd.). 


Zachęcam do wzięcia udziału w zabawie, naprawdę warto! :)