wtorek, 19 kwietnia 2011

Książka na majówkę oraz stosy

Wczoraj rano dotarła do mnie książka na majówkę, czyli książka z wymiany zorganizowanej przez Sabinkę. :) Niestety, nie mam pojęcia, kim jest nadawca, gdyż w paczce nie znalazłam żadnego liściku ani notatki z imieniem i nazwiskiem, bądź też adresem bloga tej osoby, a koperta nie dotrwała do mojego powrotu do domu. Proszę więc, aby - jeśli nadawca czyta ten post - poinformował mnie w komentarzu, kim jest. ;) A poniżej załączam zdjęcie, które zrobiłam zaraz po obejrzeniu zawartości paczki.

Serdecznie dziękuję za tak miłą przesyłkę! :) Moja paczka pójdzie w świat prawdopodobnie jutro. Zakładki nadal nie udało mi się znaleźć, aczkolwiek postanowiłam wybrać coś z własnych zbiorów.

Przy okazji chcę się Wam również pochwalić moimi najnowszymi nabytkami. I napiszę to, co zawsze wykrzykuje z zachwytem każdy książkoholik - jak ja uwielbiam nowe książki! Wprost nie mogę się na nie napatrzeć! ;)

Od góry: 
"Kraina zwana Tutaj" Cecelia Ahern - wymiana z użytkowniczką LC;
"Książę Mgły" Carlos Ruiz Zafón - do recenzji dla portalu LC;
"Dom tysiąca nocy" Maja Wolny - do recenzji dla portalu LC;
"1Q84. 2" Haruki Murakami - do recenzji dla portalu LC;
"Klub filmowy" David Gilmour - od Wydawnictwa Dobra Literatura;
"Kompozytor burz" Andres Pascual - od Wydawnictwa Otwartego;
"Karuzela uczuć" Jodi Picoult - wymiana z użytkowniczką LC.

Ten zaś stosik prawie w całości otrzymałam od Wydawnictwa Prószyński i S-ka. Jedynie "Zabawa w miłość" Margaux Fragoso to egzemplarz recenzyjny od portalu nakanapie.pl. Dziękuję. :)

Jak widać, troszkę się tego nazbierało, a wypada też dodać, że poprzednie stosy nie są jeszcze w całości przeczytane... Cóż, pocieszam się myślą, że coraz bliżej wakacje. A jeszcze bliżej - Wielkanoc, dlatego korzystając z okazji życzę wszystkim Wesołych Świąt! :)